Moduly

Moduly rozšiřují standardní funkčnost informačního systému Microsoft Business Solutions - Navision společnosti Microsoft.
Přidávají vlastnosti pro snadnější využití informačního systému v každodenním provozu.

Funkčnosti jsou implementované jako samostatné moduly s vazbami na standardní implementaci informačního systému. Moduly využívají vlastností a informací vedených v informačním systému - přidávají další rozměr, který je následně dostupný v objektech standardní aplikace.

Jednotlivé moduly jsou implementované nad standardní verzí informačního systému. Měněné části standardní aplikace jsou opatřeny komentářem o počátku a konci provedených změn.
Vložení implementovaných modulů do zákaznického řešení informačního systému je otázkou maximálně hodin.

Pro každý z modulů existuje plná uživatelská i programová dokumentace. Dokumentace se zabývají pouze popisem funkčností, které jsou implementovány samotnými moduly.

Pro čtení textů je předpokládána znalost ovládání a způsobu práce se standardní verzí informačního systému Microsoft Business Solutions - Navision.

Připomínky jak k vlastním textům, tak k modulům a jejich vlastnostem, případně i návrhy na jejich další rozvoj, prosím zasílejte na adresu: petr.jager@htcomtech.cz. 
Finance  Zálohové faktury
Zápočty
 
Marketing  JMarketing Lite  
Sklad  Parametrické vyhledávání
Specifické parametry